fa en
همانطور که از نام این محصول پیداست، ورق کامپوزیت آلومینیوم، ماده ای مرکب است که از ۲ لایه آلومینیوم و یک لایه پلاستیک در وسط از نوع پلی اتیلن می باشد تشکیل شد است که این سه لایه توسط چسب پلیمری به هم متصل شده اند ؛ ضخامت ۲ لایه آلومینیوم مساوی و بین ۳۰ تا ۵۰ میکرون بسته به مورد متغیر بوده ضخامت کل آن ۴ میلیمتر می باشد. ابعاد این محصول بسیار متغیر بوده اما متداول ترین آن ۳۲۰۰ * ۱۲۵۰۰ میلیمتر مربع است. همانطور که ذکر شد ۲ لایه آلومینیوم در تولید این محصول به کار برده شده است. یک لایه روی سطح نما قرار می گیرد و دیگری در پشت ؛ لایه ای که روی سطح نما استفاده می شود بسته به طراحی نما قابلیت رنگ ها و طرح های متنوع و متفاوتی را دارد و با توجه به نوع کاربری (نمای داخلی، نمای خارجی و …) رزین های متفاوتی را روی آن اجرا می کنند که در مورد آن مفصل توضیح داده خواهد شد. لایه پشتی نیز دارای یک لایه رنگ آستر بر روی آلومینیوم است. ورق کامپوزیت آلومینیوم جزء مصالح سبک دسته بندی می شود بطوریکه هر مترمربع از این ورق ها تنها حدود ۵ کیلوگرم وزن دارد.
كاربرد ورق آلومينيوم کامپوزيت پانل ( كامپوزيت نمای ساختمان ) : نمای بيروني ساختمان هاي جديد بازسازی نماي خارجي ساختمان های قدیمی دکوراسیون داخلی و سقف کاذب ( خصوصا در ساختمان های تجاری و اداری ) تابلوی نمایشگاه ها و بيلبوردها
اجرای زیرسازی سبک , آسان و متنوع ورق کامپوزیت آلومینیوم به روش های مختلف قابل اجرا میباشد که در تمامی آنها از پروفیل های سبک آلومینیوم یا آهن جهت زیر سازی استفاده میشود. قابليت ترمیم آسان با جایگذاری ساده پانل های آسیب دیده به دليل سيستم ما‍‍‍‍ژولار نصب ورق هاي كامپوزيت آلومينيوم ترميم ورق هاي كامپوزيت بسيار راحت است. به اين معنا كه به هنگام ترميم فقط نياز به جاي گذاري ورق هاي آسيب ديده ميباشد.
مزايا ورق کامپوزیت آلومینیوم ( كامپوزيت نمای ساختمان ) نسبت به محصولات مشابه در صنعت ساختمان : اصلی ترین استفاده از ورق آلومینیوم کامپوزیت ( كامپوزيت نما ساختمان ) در صنايع ساختماني است . ساخت ورق کامپوزیت آلومینیوم در ابتدا با هدف تولید ماده ای برای سبك سازي ساختمان و ايجاد آزادي در معماري آن بوده است. كه با آشکار شدن کارایی های آن در صنايع ديگر نيز به كار گرفته شده است
تنوع روشهاي شكل دهي ورق آلومینیوم کامپوزیت ( كامپوزيت نما ساختمان ) به دلیل فرم دهي آسان جهت ایجاد نمای زیبا تر ورق کامپوزیت آلومینیوم ( كامپوزيت نمای ساختمان ) به راحتی و با هر وسیله ای برش خورده و شکل میگیرد و کاملا قابل نورد شدن و اجرای نمهای منحنی را دارد از همین رو از دیدگاه مهندسین طراح و مجریان پروژه ورق کامپوزیت آلومینیوم بهترین ماده جهت اجرای نمای ساختمان میباشد از این جهت که ورق کامپوزیت آلومینیوم قابلیت اجرا با هر طرح وشکلی را دارا میباشد و مهمتر از آن اجرای این پیچیدگی طرح هزینه های سرسام آور استفاده از دیگر مواد را ندارد.
ایجاد ايده‌هاي مختلف در طراحي به دلیل امکان اجرای طرح های پیچیده در ورق آلومینیوم و تنوع رنگ در دسترس ورق کامپوزیت آلومینیوم در رنگهای مختلف به خصوص رنگهای شاد همانند قرمز،صورتی ،آبی ، سبز و ... که در دیگر مصالح مورد استفاده در نما یافت نمیشود. قابل ذکر است ماندگاری این رنگ ها نیز بسیار خوب و قابل قبول است.
گواهینامه ها و عضویت ها
گواهینامه ها و عضویت ها، گواهینامه ها و عضویت ها
مختصری درباره شرکت مهندسی آلفا باند
مختصری درباره شرکت مهندسی آلفا باند
شرکت بازرگانی آلفا باند بیش از 10 سال سابق تولید ورقهای آلومینیومی نما و داخل را دارد که دارای 24 طیف رنگ میباشد همچنین ورقهای طرح چوب و طرح سنگ نیز از تولیدات این شرکت میباشد ورقای تولیدی به دلیل نصب آسان و وزن سبک نسبت به سنگ بسیار مقرون به صرفه بوده و هچنین به دلیل تنوع رنگ جلوه زیبایی به ساختمان میدهد.
آنچه مشتریان ما می گویند ...

مزایا و ویژگی های شرکت آلفاباند

درباره ی مزایا و ویژگی های شرکت آلفاباند بیشتر بدانید


عنوان یک

شركت ستي يكي از پر سابقه ترين شركتهاي فعال در امر حمل و نقل سنگين در ايران مي باشد.

دوام

شرکت بازرگانی آلفا باند تولید کننده ورق کامپوزیت نما با بیش از 10 سال سابقه تولید ورق آلومینیومی داخل و نما

تنوع محصول

شرکت بازرگانی آلفا باند تولید کننده ورق کامپوزیت نما با بیش از 10 سال سابقه تولید ورق آلومینیومی داخل و نما


عنوان یک

شركت ستي يكي از پر سابقه ترين شركتهاي فعال در امر حمل و نقل سنگين در ايران مي باشد.

عنوان یک

شركت ستي يكي از پر سابقه ترين شركتهاي فعال در امر حمل و نقل سنگين در ايران مي باشد.

عنوان یک

شركت ستي يكي از پر سابقه ترين شركتهاي فعال در امر حمل و نقل سنگين در ايران مي باشد.
درباره خدمات و سرویس های ما سوالی دارید؟
مشاوره رایگان
نقشه
شرکت آلفا باند
شرکت آلفا باند تولید کننده ورقهای داخلی و خارجی با 24 طیف رنگََ َ
تماس با ما
شرکت آلفا باند تولید کننده ورقهای داخلی و خارجی با 24 طیف رنگ

درباره ما

تخصص ما اجرای طرح های نما کامپوزیت است. کلیه عملیات نما مطابق با محاسبات دقیق مهندسین و پرسنل کار آزموده این شرکت انجام می‌گردد.

 

02144476846

02144476820

شماره یک
شماره دو
شماره سه
All Right Reserved.
Developed by Rahco.ir